Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Szafa

Ekskluzywna zabudowa w salonie. Designerski projekt, precyzyjne wykonanie i wzbudzający duże zainteresowanie efekt końcowy.

Jest to bardzo solidna konstrukcja wykonana z płyty meblowej fornirowanej naturalną okleiną orzech amerykański. Tyły wnęk wykonane są z czarnego hartowanego szkła. Prawy bok to ściana z drzwiami do łazienki. Ściana na wprost z drzwiami do pokoju. Dalsza zabudowa nie widoczna na zdjęciu to dwie szafy w jednej płaszczyźnie i drzwi do następnego pokoju. Jedna szafa wnękowa na ubrania, druga szafa gospodarcza z zabudową pralki. Fornir w tym meblu był układany książkowo co daje fantastyczny efekt. Lakier matowy co podkreśla naturalne usłojenie tego wyjątkowego forniru. Uchwyty do wszystkich drzwi wykonane są na specjalne zamówienie przez pracownię ślusarską współpracującą z naszą firmą. Uchwyty te wykonane są ze stali nierdzewnej szczotkowane. Zawiasy w drzwiach są niewidoczne. Jest to bardzo duża zabudowa dlatego wykonywana była częściowo w warsztacie, a częściowo na miejscu. Montaż był też bardzo skomplikowany i wymagał dużego doświadczenia montażystów.  Inne zdjęcia z tej realizacji mogą Państwo obejrzec w naszej galerii .Szafa

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top