Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Kompleksowe remonty, oraz wykończenia wnętrz

Od wielu lat firma Nasz Dom zajmuje się profesjonalnymi wykończeniami wnętrz pod klucz.Dlatego możemy zaoferowac Państwu kompleksową usługę w zakresie wykończenia wnętrz, adaptacji oraz remontów mieszkań, domów, biur, obiektów usługowych oraz handlowych. Kompleksowo to znaczy że nasi klienci nie muszą martwic się praktycznie o nic. Najpierw zostanie wykonany projekt przez projektanta wnętrz współpracującego z naszą firmą, następnie zakup materiałów. Tu też służymy cennymi wskazówkami co do wyboru odpowiednich materiałów oraz miejsc gdzie można je zakupic. Następny krok to wejście profesjonalnej ekipy remontowej składającej się z glazurników, hydraulika, elektryka, malarzy, parkieciarzy i w miarę potrzeb innych fachowców. Tak więc wykonanie skomplikowanej zabudowy z karton gips, ułożenia glazury lub płytek granitowych, postawienie ścianki działowej, czy wykonanie wszystkich prac hydraulicznych i elektrycznych nie jest dla nas problemem. Wykonamy na zamówienie listwy przypodłogowe z różnych materiałów np: MDF lakierowany, drewno, sklejka, MDF fornirowany, stal nierdzewna itp. Po zakończeniu prac miejsce w którym był wykonywany remont zostanie posprzątane i oddane do użytku właścicielowi.

To że wykonujemy prace remontowe, oraz wyprodukujemy meble na wymiar jest bardzo wygodną formą współpracy w dzisiejszych czasach gdzie czas jest na miarę złota. Zaoszczędzimy naszym klientom wiele godzin, a nawet dni przy poszukiwaniu projektanta, glazurnika czy wykonawcy mebli.

Nasza bogata oferta, oraz długoletnie doświadczenie to gwarancja profesjonalnego wykonania każdego zlecenia.

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top