Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Fronty Meblowe

Mamy bogaty wybór frontów meblowych które możemy wykonać na dowolny wymiar. Fronty drewniane, fornirowane, foliowane czy z MDF lakierowany. Wykonamy również nietypowe fronty na indywidualne zamówienie. Fronty kuchenne, łazienkowe, do komody czy do szafy z drzwiami przesuwnymi. Wszystkie wykonamy profesjonalnie z wysezonowanych materiałów. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się drzwiczki z nafrezowanym uchwytem.

Najczęściej zamawiają u nas klienci meble z frontami z MDF lakierowany. Modne od jakiegoś już czasu są drzwiczki z wyfrezowanymi uchwytami. Często też wykonujemy fronty malowane ręcznie na kolor ściany. Takie drzwi montujemy do szaf wnękowych. Daje to taki efekt taki że szafa nie rzuca się w oczy i nie jest elementem pierwszoplanowym. Fronty lakierowane na wysoki połysk mamy w dwuch rodzajach. Tylko lakierowane w połysku, oraz lakierowane i polerowane. Różnica jest znaczna. Nasi klienci szukają rozwiązań trudnych i niepowtarzalnych. Zamawiają fronty z nafrezowanymi wzorami lub z materiałów które tak naprawdę przeznaczone są do czego innego. Na przykład wykonywaliśmy już fronty z deski tarasowej bangkirai, fronty oklejone glazurą, lub gresem. Kanty drzwiczek oklejaliśmy egzotycznym drewnem Teak lub stalą kwasoodporną. Możliwości są naprawdę bardzo duże, a my możemy wykonać praktycznie każdy front meblowy do szafy komody czy mebli kuchennych. Nasze fronty ozdobią Twoje wnętrza.

 

 

 

 

Zdjęcia:

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top