Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Schody

Nasze schody doprowadzą cię bezpiecznie na każde piętro. Elegancki wygląd, designerski projekt i profesjonalne wykonanie sprawi że schody staną się jednym z najważniejszych elementów wyposażenia Waszego domu.

Wykonamy wszystkie rodzaje schodów i dopasujemy je idealnie do każdego pomieszczenia. Do wyrobu naszych produktów wykorzystujemy drewno wysokiej jakości takich gatunków jak: dąb, buk, klon, wiśnie oraz wszelkiego rodzaju egzotyki. Drewno możemy łączyć z metalem, szkłem, kamieniem, oraz innymi materiałami stosowanymi w budownictwie. Wysoko wykwalifikowana kadra w połączeniu z najnowocześniejszą technologią to gwarancja wykonywania najwyższej jakości produktów i usług w naszej firmie. Nasze schody doprowadzą Cię bezpiecznie na każde piętro.

 

 

 

Zdjęcia:

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top