Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe, czyli wszystko do mebli kuchennych, łazienkowych, szaf wnękowych i pozootałych mebli. Od wielu lat współpracujemy tylko z najlepszymi sprawdzonymi producentami. 

Bardzo często przy dokonywaniu wyboru mebli pytają Państwo o różne detale. Jakie będą prowadnice do szuflad, jakie oświetleni lub uchwyty. Zdjęcia w tej zakładce umożliwią dokonania szybszego wyboru. Temat jest bardzo szeroki ponieważ obejmuje tak duży asortyment, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego pokazać. Postaramy się pokazać te najbardziej ciekawe i te o które jesteśmy najczęściej pytani. Mechanizmy do szuflad, systemy do frontów typu Aventos czy wiele rodzajów Cargo i mechanizmów wysuwanych typu LE MANS. Pokażemy co to są odbijacze inaczej zwane TIP ON. Podczas zadawania przez Państwa pytań łatwiej będzie opisać nam produkt pokazując go na zdjęciu. Inwestycja w najlepsze systemy meblowe to gwarancja ich długoletniej żywotności. My współpracujemy tylko z najlepszymi producentami systemów i akcesoriów meblowych. Możemy wykonać na zamówienie uchwyty meblowe. Mamy własne pomysły, ale możemy również wykonać uchwyty z powierzonych projektów. 

 

 

 

Zdjęcia:

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top