Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Blaty

 

Blaty kuchenne, łazienkowe lub po prostu na stół. Na zdjęciu widoczny blat na wyspę kuchenną. Ze względu na jego duże rozmiary musieliśmy częściowo wykonać go u klienta.

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bardzo duży wybór blatów z różnego rodzaju materiałów. Blaty mineralne typu Corian czy Kerrock charakteryzujące się dużą wytrzymałością. Materiał ten nadaje się na blaty kuchenne, fronty meblowe, parapety panele ścienne i inne. Tworzywo mineralne z powodzeniem można zastosować do lokali gastronomicznych, barów, stołówek, dyskotek itp. Bogata kolorystyka umożliwia dopasowanie do wielu już gotowych pomieszczeń. Nieograniczone możliwości wymiarowe. Ciekawe jest to że przy dużych rozmiarach lub różnych kształtach nie widać jest połączeń. Wykonanie niewidocznego połączenia umożliwiają specjalne kleje w kolorze blatu.  Blaty laminowane są na pewno najtańsze i dlatego nie pasują do wszystkich mebli, a już na pewno do mebli ekskluzywnych. Grubośc blatów laminowanych to 28 i 38 mm. Można wykonać inną grubośc ale to już na zamówienie. Blaty drewniane mają bardzo duże zastosowanie. Kuchnie, łazienki recepcje to miejsca gdzie z powodzeniem można zastosować blaty drewniane. Cena zależy od rodzaju drewna. Blaty z drewna egzotycznego są droższe od na przykład dębiny. W przypadku blatów drewnianych bardzo ważne jest to aby drewno było odpowiednio sezonowane. Blaty granitowe i marmurowe. Ciężkie i zimne, ale jakże ekskluzywne nadające wyjątkowego wyglądu meblom. Niestety marmur nie na każdy blat się nadaje, ponieważ bardzo łatwo go zaplamić. Mimo to polecam. Blaty szklane głównie do stołów, barków, ale do łazienek tez idealnie się nadają. Dowolność kształtów i kolorów. Gorzej z wytrzymałością.

 

Zdjecia:

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top