Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Meble łazienkowe

Ciekawe i nowoczesne rozwiązania w zabudowie powierzchni łazienkowych to nasza specjalność. Tak naprawdę to łazienkę remontujemy raz na kilka lub kilkanaście lat, a niekiedy raz w życiu. Wiąże się z tym dosyć duży wydatek na zakup odpowiednich materiałów i zapłatę za usługę remontową. Dlatego bardzo ważne jest przemyślane dokonywanie wyboru materiałów co sprawi że będziemy dobrze się czuli w tym wnętrzu przez długie lata.

Najpierw ekipa remontowa współpracująca z naszą firmą pod bacznym okiem projektanta wnętrz wykona kompleksowy remont łazienki. Począwszy od prac hydraulicznych, elektrycznych, po ułożenie glazury i biały montaż. Zamontujemy także lustro wykonane na dokładny wymiar. Po zakończeniu prac remontowych i dokładnym posprzątaniu nasi montażyści przystąpia do zamontowania mebli wykonanych w naszej firmie.

Wykonamy na zamówienie drzwi do nietypowych kabin prysznicowych bez ograniczeń wymiarowych. Łazienka to nie zawsze ściany obłożone glazurą. Bardzo często wykonujemy w łazienkach prace kamieniarskie okładając ściany granitem, lub marmurem. Wykonywaliśmy także realizacje łazienek z użyciem drewna egzotycznego. Meble staramy się wykonywać z materiałów odpornych na wilgotne warunki panujące w łazience. Trzeba jednak zwrócić uwagę na wykonanie odpowiedniej wentylacji. Po zakończeniu wszystkich prac zapraszamy do przyjemnego relaksu w pięknych łazienkach.

 

 

 

 

Zdjecia

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top