Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Regały na książki

 

Wykonamy piękne i wyjątkowe regały na książki, płyty i dokumenty. Mamy designerskie pomysły na regał właśnie dla Ciebie.

Czytaj więcej: Regały na książki

Meble łazienkowe

Ciekawe i nowoczesne rozwiązania w zabudowie powierzchni łazienkowych to nasza specjalność. Tak naprawdę to łazienkę remontujemy raz na kilka lub kilkanaście lat, a niekiedy raz w życiu. Wiąże się z tym dosyć duży wydatek na zakup odpowiednich materiałów i zapłatę za usługę remontową. Dlatego bardzo ważne jest przemyślane dokonywanie wyboru materiałów co sprawi że będziemy dobrze się czuli w tym wnętrzu przez długie lata.

Czytaj więcej: Meble łazienkowe

Fronty Meblowe

Mamy bogaty wybór frontów meblowych które możemy wykonać na dowolny wymiar. Fronty drewniane, fornirowane, foliowane czy z MDF lakierowany. Wykonamy również nietypowe fronty na indywidualne zamówienie. Fronty kuchenne, łazienkowe, do komody czy do szafy z drzwiami przesuwnymi. Wszystkie wykonamy profesjonalnie z wysezonowanych materiałów. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się drzwiczki z nafrezowanym uchwytem.

Czytaj więcej: Fronty Meblowe

Szafy wnękowe

Szafy z drzwiami przesuwanymi, oraz garderoby dopasujemy idealnie do każdego wnętrza, pozwoli nam na to bardzo duży wybór materiałów, oraz systemów potrzebnych do wykonania szafy. Designerskie pomysły zapewnią o wyjątkowym wyglądzie naszych mebli.

Czytaj więcej: Szafy wnękowe

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe to bardzo ważny element wykończeniowy. Możemy wykonac listwy z drewna, MDF, płyty fornirowanej lub ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej: Listwy przypodłogowe

Schody

Nasze schody doprowadzą cię bezpiecznie na każde piętro. Elegancki wygląd, designerski projekt i profesjonalne wykonanie sprawi że schody staną się jednym z najważniejszych elementów wyposażenia Waszego domu.

Czytaj więcej: Schody

Meble kuchenne

Wykonamy meble kuchenne z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, stworzymy kuchnię twoich marzeń . Piękna i praktyczna kuchnia to dobrze zaprojektowana przestrzeń. Myślimy że kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna w przeciwnym razie człowiek nie będzie potrafił cieszyć się jej pięknem.

Czytaj więcej: Meble kuchenne

Blaty

 

Blaty kuchenne, łazienkowe lub po prostu na stół. Na zdjęciu widoczny blat na wyspę kuchenną. Ze względu na jego duże rozmiary musieliśmy częściowo wykonać go u klienta.

Czytaj więcej: Blaty

Akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe, czyli wszystko do mebli kuchennych, łazienkowych, szaf wnękowych i pozootałych mebli. Od wielu lat współpracujemy tylko z najlepszymi sprawdzonymi producentami. 

Czytaj więcej: Akcesoria meblowe

Inne meble

Pod tą nazwą kryją się nieograniczone możliwości i wiele rodzajów mebli. Nietypowe rozwiązania, oraz trudne projekty które są naszą specjalnością.

Czytaj więcej: Inne meble

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top