Polish Czech Dutch English German Swedish

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602724449

niedziela, lipiec 21, 2019

Aranżacja wnętrz

Żeby podjąć się wykonania kompleksowego remontu czy też wykonania mebli na zamówienie należy od czegoś zacząć.

Myślę że dobry i wyjątkowy projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków w drodze do stworzenia i urządzenia domu, mieszkania lub lokalu użytkowego. Łatwiej się współpracuje wykonawcom wnętrz z klientem mając przed sobą dobrze wykonany przejrzysty i czytelny projekt. Firma Nasz Dom od wielu lat współpracuje z godnymi polecenia projektantami wnętrz. Po skontaktowaniu się z nami i przedstawieniu swoich oczekiwań po krótkim czasie odezwie się do Państwa architekt w celu umówienia spotkania. Nie muszą Państwo decydować się na kompleksowy projekt. Na spotkaniu służymy poradami które pomogą podjąć najtrudniejsze i najważniejsze decyzje związane z wyposażeniem wnętrz i doborem materiałów. Spotkanie możemy zorganizować w miejscu którego dotyczy wykonywany projekt. Myślę że to znacznie ułatwi współpracę i przyspieszy wykonanie finalnego projektu. Projektanci są w stałym kontakcie z technologami i wykonawcami w celu zapewnienia jak najbardziej profesjonalnej usługi. Długoletnie doświadczenie, uczęszczanie na targi wyposażenia wnętrz, oraz szerokie kontakty w branży pozwalają na zaoferowanie designerskich pomysłów, najnowocześniejszych technologii oraz wyszukanych materiałów.

Zapraszam do współpracy firmy deweloperskie, młodych zdolnych projektantów wnętrz, oraz klientów indywidualnych poszukujących oryginalnych pomysłów na swoje wnętrza. Zaufaj profesjonalistom.

Kontakt

Telefon: 602724449

Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona: www.marekkaczynski.pl

Scroll to top